İzmit Ev Taşıma Firmaları

İzmit evden eve nakliyat Kocaeli Evden Eve Nakliyat

İzmit ev taşıma firmaları arasında kelebek lojistik sizlere birçok fırsat sunmaktadır. Globalleşen ve gelişen nakliyat sektöründe firmamız sizlere birçok hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimiz ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İzmit bölgesinde hem komple hemde parça ev & ofis eşyası taşıma hizmetleri sunmaktayız. Dilerseniz bu hizmetlerimiz içerisinde hangi çalışmalarımızın olduğunu size açıklamak isteriz.

İzmit Ev Taşıma Paketi

  • Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri
  • Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri
  • Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri (dış cephe kurum)
  • Marangozluk Hizmetleri (mobilyalarınızın koltuklarınızın kurulumu ve sökümü)
  • Tesisas Hizmetleri (Beyaz eşyalarınızın kurulumu ve sökümü)
  • Tüm eşyalarınızın kurulu ve çalışır vaziyette tesilamatı)
İzmit Ev Taşıma

İzmit Ev Taşıma Firmaları Kelebek Lojistik

İzmit Ev Taşıma Kelebek Lojistik Gurubu olarak İzmit başta olmak üzere birçok çevre illerde 20 yılı aşkın süredir ev taşıma hizmeti sunmaktayız. Köklü bir geçmişe aynı zamanda tecrübe ve birikime sahip olan Kelebek Lojistik daima müşterilerine yönelik en uygun ve nakliteli nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Şartlar ne olursa olsun her durumda mağdur olmamanız adına sizleri güvence altına alan atılımlar gerçekleştiriyoruz. Böylelikle öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini kazandığımıza inanıyoruz.

Günümüzde Şehir içi, Şehirlerarası ve Uluslararası evden eve nakliyat alanlarında müşterilerimize sigortalı ve sözleşmeleri ev eşyası taşıma hizmetleri sunmaktayız.

İzmit Ev Taşıma Firmaları Asansörlü Nakliyat

İzmit asansörlü nakliyat hizmetlerini ilk defa şehrimize sunan firma olmaktan ötürü gurur duymaktayız. İzmit Halkının kaliteli bir nakliye hizmetinden faydalanabilmeleri adına asansörlü araç filolarımızı sürekli yenilenmeye tabi tutmaktayız.

Özmal yüksek model araçlarımız ve gelişen teknolojiye ayak uyduran bakımlı asansörlerimiz ile birlikte en iyisini hak ettiğinize inanıyoruz.

İzmit Sözleşmeli Nakliyat

İzmit Sözleşmeli Nakliyat hizmetlerimizden faydalanın tüm nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimizin mağduriyetini önleyebilmek adına sözleşmeli taşıma hizmeti sunuyoruz. Modern kanunlara hakim geniş bir kapsamı bulunan sözleşmemiz müşterilerimizin tüm haklarını korumaktadır. Bizlere info@kelebeklojistik.com adresinden ulaşarak sözleşmemiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmit’e Taşınmak

İzmit tarih boyunca birçok hikayeye tanıklık etmiş köklü bir alt yapısı bulunan yeşilin ve mavinin bir arada bulunduğu nadir yerlerden biridir. Kocaeli’nin kalbi olan İzmit’e taşınmak sizler için oldukça heyecan verici olmalıdır. Firmamız Türkiye’nin 81 ilinden İzmit’e ev eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilmektedir. Tek yapmanız gereken iletişim sayfasından bizlere ulaşmak olacaktır.

Bir Önceki Yazımıza Ulaşabilirsiniz.

1 thought on “İzmit Ev Taşıma Firmaları

  1. Geri bildirim: İzmit Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.